Dystrybutor elektroniki

Elektronika jest tą gałęzią gospodarki, która w ostatnim dziesięcioleciu zanotowała najwyższy przyrost sprzedaży. Wszechobecna automatyzacja nie tylko w zakładach przemysłowych, ale też w domowym zaciszu sprawia, że obecnie niemal każde urządzenie, z którego korzystamy działa dzięki elektronicznym modułom.

Co jest podstawą dla elektroniki?

Fundamentem każdego urządzenia elektronicznego (bez względu na to, czy jest to ekspres do kawy, mieszarka wolnoobrotowa czy zaawansowany robot przemysłowy) jest jego oprogramowanie. Oprogramowanie to mózg i serce w jednym. Dzięki ofercie firmy Computer controls każdy konstruktor, inżynier, automatyk czy nawet pasjonat z łatwością i efektywnie wdroży swój pomysł w życie. Dystrybucja oprogramowania Computer controls wspiera tworzenie schematów, programowanie systemów, błyskawiczne tworzenie rysunków technicznych w 2D i 3D oraz projektowanie najróżniejszych kształtów. Warto podkreślić, że konsultanci Computer Controls pomogą dostosować oprogramowanie i jego funkcjonalności do budżetu przeznaczonego na ten cel.

Co wyróżnia Computer Controls?

Dystrybutor elektroniki Computer Controls wyróżnia się przede wszystkim różnorodnością dostarczanego oprogramowania. W ofercie producenta znajdziemy między innymi oprogramowanie Altium Designer, In-Circuit Design, PDN Analyzer, ARM Keil, SOLIDWORKS. Każde z nich ma swoją określoną specyfikę i dedykowane jest innym rozwiązaniom, ale łączy je jedno: intuicyjność, niezawodność, skuteczność i szybkość działania.Dystrybucja oprogramowania Computer Controls to również zespół świetnych i doświadczonych fachowców, którzy swoim klientom oferują pełne wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia projektu, a także ciekawe szkolenia i regularne konsultacje.

Oprogramowanie Altium Designer

Jednym z wiodących produktów w ofercie Computer Controls jest oprogramowanie Altium Designer. Łączy ono w jednej prostej aplikacji wszystkie narzędzia projektowe (edytor schematów, narzędzia integralności sygnałów, narzędzia zarządzania plikami, danymi projektowymi czy dokumentami). To swoista hybryda, która nie tylko znacząco przyspiesza pracę nad wdrożeniem konkretnych projektów, ale również gwarantuje ich powodzenie i niezakłócone działanie przez długi czas.