Czym jest LPG endermologia?

Czym jest LPG endermologia?

W gabinetach medycyny estetycznej można wykonać wiele różnych zabiegów poprawiających wygląd ciała. Są wśród nich takie, które pozwalają pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelować pięknie sylwetkę. LPG Endermologia to nowoczesny nieinwazyjny sposób na redukcję tłuszczu, ujędrnienie oraz wygładzenie ciała. Zabieg ten swoją popularność zyskał przede wszystkim dzięki temu, że jest naturalny i bezbolesny.

Jak wygląda sam zabieg?

LPG Endermologia to metoda, która polega na łagodnym stymulowaniu skóry za pomocą specjalnego urządzenia. Do zabiegu wykorzystuje się głowicę rolującą skórę. Pacjentka podczas masażu ma ubrany kombinezon, który ma za zadanie odizolować urządzenie od bezpośredniego kontaktu z ciałem. Delikatne stymulowanie skóry sprawia, że cały zabieg jest dość przyjemny i relaksujący, a przy tym wszystkim daje bardzo dobre efekty.

Jakie efekty daje LPG Endermologia?

Najważniejszym zadaniem tej metody jest pobudzenie komórek skóry do lepszego metabolizmu. Zabieg ten pozwala na wymodelowanie ciała, pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, a także uelastycznienie skóry i jej wygładzenie. LPG Endermologia stosowana jest na całe ciało i jest uznawana za jedną z najlepszych metod w walce z cellulitem. Endermologia służy również do wygładzania zmarszczek, usuwania blizn, rozstępów. Jest bardzo dobrą alternatywą dla metod chirurgicznych.

Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia zadowalających efektów?

Ze względu na to, że endermologia jest metodą nieinwazyjną, warto pamiętać o regularnym jej wykonywaniu. Pierwsze widoczne efekty pacjentka powinna zauważyć już po około 3 zabiegach. Oczywiście już po pierwszym takim masażu można zauważyć, że kondycja skóry będzie lepsza. To jak szybko osiągniemy upragniony efekt, zależy w dużej mierze od tego, jaki rodzaj skóry mamy, z jakim konkretnym problemem się borykamy i ile zabiegów zostało nam poleconych. Wszystko zależy również od naszego bezpośredniego zaangażowania i chęci.

LPG Endermologia to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą o siebie zadbać w sposób naturalny.