Co to jest peeling strumieniowy i dlaczego jest to wyjątkowy zabieg?

Co to jest peeling strumieniowy i dlaczego jest to wyjątkowy zabieg?

Jet Peel Pro to nieinwazyjna procedura powszechnie stosowana w walce z oznakami starzenia, suchością skóry i trądzikiem. Podczas zabiegu strumienie powietrza pod ciśnieniem wnikają w głęboką warstwę skóry zwaną skórą właściwą, oczyszczając ją i dostarczając serum. Jak to działa i dla jakich obszarów zastosowań ta nowa metoda przeciwstarzeniowa jest odpowiednia?

Jet Peel Pro — nowa metoda odmładzania skóry

Nowa metoda odmładzania skóry Jet Peel Pro jest bezigłowa, bezdotykowa i wyjątkowo skuteczna. Zabieg Jet Peel Pro to opatentowana na całym świecie technologia, która umożliwia penetrację wysoce aktywnych składników w głąb skóry. Zabieg odbywa się bez użycia igły, ponadto nie narusza bariery ochronnej skóry.

Cechą szczególną Jet Peel Pro jest innowacyjna metoda leczenia i użycie aktywnego serum, które wspomagają regenerację skóry i aktywują mechanizmy naprawcze.

Badania naukowe udowodniły, że metoda działa, dlatego chirurdzy plastyczni, dermatolodzy i gabinety estetyczne od kilku lat stosują zabieg Jet Peel Pro. Obiecujące jest połączenie najnowocześniejszej technologii, skutecznego i aktywnego serum na bazie kwasu hialuronowego, witamin i minerałów oraz tlenu i wysokiej szybkości, które daje rewelacyjne rezultaty.

Co obejmuje Jet Peel Pro?

Ten wielofunkcyjny system obejmuje kilka zabiegów kosmetycznych skóry, m.in. drenaż limfatyczny, złuszczanie i głębokie oczyszczanie.

Drenaż limfatyczny jest stosowany na twarz od dawna. Pomaga na przykład w leczeniu trądziku i blizn. Po nim następuje eksfoliacja, która w kosmetyce oznacza nałożenie maseczki lub peelingu. Martwe i nadmiarowe komórki naskórka są usuwane, dzięki czemu skóra odzyskuje świeżość i miękkość. Następnie następuje zarządzanie pH, które wspiera równowagę naturalnej flory oraz reguluje i stabilizuje wartość pH.

Hydroporacja to faza Jet Peel Pro, w której na skórę nakładane jest aktywne serum, dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu można w ukierunkowany sposób leczyć również określone problemy skórne.

Jet Peel Pro — co sprawia, że zabieg jest wyjątkowy?

Jet Peel to zupełnie nowy rodzaj głęboko działającego zabiegu. Odpowiednie aktywne serum jest zasysane przez powietrze i wtłaczane pod wysokim ciśnieniem. Serum uderza w skórę z prędkością 200 metrów na sekundę (m/s). Dzięki ogromnej szybkości wnika w głąb skóry, aż do warstwy siateczkowatej. Ta warstwa skóry zawiera w szczególności zewnątrzkomórkową tkankę łączną, która w dużej mierze składa się z włókien, które nadają skórze elastyczność. Płynna zawartość tej warstwy naskórka odpowiada za jędrność skóry.

To, co sprawia, że zabieg jest wyjątkowy, to technologia dyszy rakietowej, która faktycznie pochodzi z przemysłu lotniczego. Strumień o dużej prędkości wysyła mikroskopijne kropelki z małych dysz i jest kierowany na leczony obszar skóry. Umożliwia to głęboką penetrację w głąb skóry, a martwe komórki naskórka można skutecznie i delikatnie usunąć.