Agnes Fashion Group – bajkowe suknie ślubne

Agnes Fashion Group – bajkowe suknie ślubne

Agnes Fashion Group to firma, która istnieje już około trzydziestu lat. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu, konsultantki pracujące na miejscu fachowo doradzą każdej, przyszłej pannie młodej odpowiedni model sukni i dodatków. Kolekcja Agnes Fasion Group to trzy główne linie, przeznaczone dla różnych kobiet.

Czym charakteryzuje się każda linia sukien ślubnych?

Agnes Bridal Dream to suknie przeznaczone dla kobiet ceniących sobie elegancje oraz współczesną modę. Postawiono tu na modele krótsze, w kształcie litery A, dopasowane. Natomiast kolekcja The One to prostota i podkreślenie chęci bycia sobą, pomimo wszystko. W Agnes Fashion Group nie zapomniano również o kobietach puszystych i stworzono dla nich kolekcje Plus Size. Suknie z tej kolekcji podkreślają delikatną urodę i wdzięk pań nieco krąglejszych.Wszystkie modele, z każdej linii obejrzeć można na stronie marki https://www.agnesfashiongroup.pl/styl.

Czym wyróżniają się suknie ślubne z Agnes Fashion Group?

Suknie ślubne tej marki to przede wszystkim doskonałe projekty i perfekcyjne wykonanie, z uwzględnieniem każdego detalu. Wszystkie modele wykonane są ze starannie dobranych materiałów, sprowadzanych z najdalszych zakątków świata. Żakardy, surówka mikado, a także koronki w stylu vintage to tylko niektóre z używanych tkanin.

Ciekawostki o firmie Agnes Fashion Group

Założycielka tej firmy, kiedy rozpoczynała działalność w 1990 roku, nie przypuszczała, że niepozorna początkowo pracownia krawiecka, w ciągu trzydziestu lat przekształci się w prężnie działający biznes, o zasięgach międzynarodowych. Co roku powstaje około stu pięćdziesięciu nowych wzorów sukien ślubnych, szytych ręcznie, które przypominają dzieła sztuki.Zespół składa się z doświadczonych, zgranych profesjonalistów. są tu projektanci, krojczy, konstruktorzy oraz krawcowe. Cała ta grupa tworzy suknie będące połączeniem klasyki z nowoczesnością, a także romantyzmu z elegancją. Modele przeznaczone są dla pań, które są świadome swojej siły i urody, a także wyjątkowości , a sukniami chcą podkreślić wszystkie swoje atuty.Agnes Fashion Group rokrocznie pojawia się z najnowszą kolekcją na międzynarodowych targach mody ślubnej, odnosząc spektakularne sukcesy.