Sopot – miasto, gdzie można studiować zarządzanie!

weronika - sopocka - sopocka (4).jpg

Do Trójmiasta udają się turyści, którzy chcą zwiedzać tamtejsze zabytki. Latem przyjeżdżają natomiast urlopowicze, pragnący popływać w Bałtyku. Jednak jest jeszcze pewna grupa ludzi, dla których ważniejszym celem jest studiowanie w Gdańsku czy Sopocie. Popularnym kierunkiem jest ostatnio zarządzanie Sopot może się pochwalić dobrą uczelnią, gdzie każdy zdobędzie niezbędną wiedzę w tym zakresie.

Sopocka Akademia Nauk Stosowanych – przestrzeń do nauki!

Uczelnia, o której mowa we wstępie to SANS. Co oznacza ten tajemniczy skrót? Po jego rozwinięciu oczom każdego internauty ukaże się pełna nazwa, czyli Sopocka Akademia Nauk Stosowanych. Brzmi dość majestatycznie i poważnie, prawda? Zgadza się!

Nic dziwnego, wszak w tej szkole wyższej można liczyć na rozwój osobisty i wykształcić się w przeróżnych dziedzinach. Zaliczają się do nich m.in.: finanse, biznes, architektura i wzornictwo oraz inżynieria produkcji połączona właśnie ze wspomnianym kierunkiem, jakim jest Zarządzanie Sopot odwiedza zatem rocznie setki studentów chcących złożyć tam papiery. To dobra przestrzeń do nauki trudnych zagadnień.

Dlaczego warto studiować w tej uczelni?

Przede wszystkim przyciąga możliwość studiowania w różnych wybranych formach. SANS oferuje naukę w trybie dziennym i weekendowym, a także – co bardzo ciekawe – hybrydowym oraz online. To spore udogodnienie dla studentów mieszkających gdzieś na drugim końcu Polski, w małej mieścinie.

Wielu absolwentów chwali niepubliczną Akademię Nauk Stosowanych z jeszcze innych powodów. Z ich opinii wynika, że to świetne miejsce, zajmujące wysoką pozycję w licznych rankingach na najlepszą uczelnię w kraju. Jakby nie patrzeć, akademia ta istnieje od dwudziestu lat. Nie trzeba martwić się o duże czesne, bo często można otrzymać wysokie stypendium o wartości nawet do 900 zł miesięcznie. „Bajka”! Dodajmy jeszcze przyjazną atmosferę, a wszyscy będą zadowoleni.

Inżynier od zarządzania

Na koniec przyjrzyjmy się kierunkowi o nazwie zarządzanie Sopot i znajdująca się w nim Akademia Nauk dają możliwość studiowania na poziomie I stopnia. Oznacza to, że czas trwania całej edukacji wynosi 3,5 roku. Po tym okresie szczęśliwy absolwent otrzymuje tytuł inżyniera. I co dalej?

Z takim zawodem i zdobytą wiedzą teoretyczno-praktyczną może bez problemu pracować w charakterze menadżera. Będzie bowiem potrafił kierować systemami produkcyjnymi, a także zarządzać dystrybucją, bezpieczeństwem czy modelowaniem procesów. Wszelkie firmy wykonawcze i biura projektowe na terenie Trójmiasta staną dla takiego absolwenta otworem!