Oferta Multicomfort

Oferta Multicomfort

Multicomfort spółka z o.o. działa na rynku już od 2009 roku, na terenie Śląska. Jej dewizą jest solidność, nowoczesność, energooszczędność. Zajmuje się stawianiem domów z prefabrykatów, które powstają w halach produkcyjnych tej firmy. Maszyny sprowadzane są ze Szwecji i Niemiec, a pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Czym zajmuje się Multicomfort sp.z o.o?

Główną gałęzią działalności tej firmy jest produkcja domów prefabrykowanych, w technologii szkieletowej, a także drewna klejonego krzyżowo, czyli drewna CLT. Działalność tej firmy to także produkcja prefabrykatów, takich jak ściany, stropy i więźba dachowa, a także budowa szkieletowych domów pasywnych, które mają niskie koszty ogrzewania, dzięki doskonałemu zaizolowaniu.Prefabrykaty, które są produkowane w halach Multicomfort, trafiają na rynek w Polsce i za granicą, Wśród produkowanych domów przeważają domy jednorodzinne. Całą ofertę przejrzeć można na stronie https://www.multicomfort.pl/.

Dlaczego domy prefabrykowane?

Pracownicy firmy Multicomfort zapewniają swoich klientów, że dom powstanie w ciągu trzech miesięcy i dają aż trzydziestoletnią gwarancję. Elementy, które powstają na hali produkcyjnej, wykonane są bardzo dokładnie, a to z pewnością ułatwia jego wykańczanie. Dodatkową zaletą jest to, że na proces produkcji nie mają wpływu warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg lub mocny wiatr, jak w przypadku tradycyjnej budowy. Produkcja takich prefabrykatów trwać może od kilku do kilkunastu dni, natomiast ich montaż to kilkanaście godzin intensywnej pracy.Kolejną zaletą prefabrykowanych domów jest to, że przegrody budynków wykonane są z prefabrykowanej technologii drewnianej, która wypełniona jest materiałem izolacyjnym.Na całym etapie procesu inwestycyjnego, od dostawy prefabrykatów, aż do oddania gotowego domu, klient może liczyć na fachowe doradztwo i na rozwianie wszelkich wątpliwości.

Multicomfort sp.z o.o to połączenie nowoczesnych technologii z najwyższą jakością wykonania.