Jak ozdobić paznokcie na zimę?

Sposób zdobienia paznokci zimową porą jest podyktowane świątecznym klimatem. Grudzień to czas, w którym decydujemy się na zdobienia w postaci reniferów, prezentów, choinek, bombek itd. Jednak jak ozdobić paznokcie w 2020/2021 roku? Co jest modne, a co trzeba będzie porzucić? Jakie kolory lakierów są akceptowane? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Zdobienia na czas świąt

Na zimowe trendy w zdobieniu paznokci możemy wybierać pośród różnorodnych wzorów Bożonarodzeniowych. W dzisiejszych propozycjach szczególnie zasługuje opis motywów na grudzień. Do najbardziej pożądanego wzoru należy śnieżynka. Mały płatek śniegu zwiastujący kalendarzową zimę znajdziemy w wielu nail barach.

Innym motywem jest struktura lizaka. To wzór, który składa się z dwóch pasków w kolorze bieli i czerwieni. Paski są poukładane skośnie. To położenie sprawia, że motyw świątecznego lizaka jest naturalny. Przypomina nam słodkości reklamowane w telewizji. Są zwiastunem świąt, które kojarzą się z błogością.

Zdobienia na Sylwestra i Karnawał

Tego roku zdobienia paznokci są bardzo szałowe. Można powiedzieć, że płytka paznokci może mieć prawdziwą biżuterię. Pierwszy trend na modny manicure 2021 roku jest określany mianem 3D. W typ typie na płytce paznokcia umieszcza się liczne kryształy czy cyrkonie. Jednym słowem na paznokciach ma się dziać. Ten trend jest szczególnie polecany na wielkie wyjścia albo Sylwester.

Drugim trendem są napisy. Na paznokciach możesz zamieścić pojedynczą literę jak i kompletne słowo. Tutaj stawa się bardzo na widoczność litery, dlatego płytkę paznokcia pomaluj na jasny odcień, a literę podkreśl wyraźnym kolorem np. czernią.

„Nie wszystko złotem, co się świeci” Ta zasada nie dotyczy Twoich paznokci. W tym sezonie płatki złota to modny dodatek do zdobień. Płatki mogą być klejone nieregularnie ważne, żeby były na czarnej lub beżowej płytce paznokcia. Warto podkreślić, że paznokcie ze złotymi płatkami są łatwe do wykonania w domu. Nie wymagają dużego nakładu czasu, ani pieniędzy.

Przeczytaj także: https://bridelle.pl/2017/36-fryzury-dla-druhen/

Na jakie wzory zdecydować się u kosmetyczki?

Jeśli wykonujesz karnawałowe paznokcie u kosmetyczki warto zdecydować się na prawdziwe szaleństwo. W tym przypadku warto skupić się na motywach, które ciężko wykonać samodzielnie w domu. Do przykładowych wzorów należą paznokcie 3D, które wymieniliśmy powyżej.

Podczas wizyty u kosmetyczki warto zdecydować się na zwierzęce motywy. Printy, które przypominają skóry zwierząt są od czasu do czasu lubią powracać na arenę modową. Tak jest i w tym przypadku. Warto podkreślić, że zwierzęce motywy sprawdzą się w na wszelkiego typu imprezy od niezobowiązujących domówek po wystawne bale.

Ostatnim z motywów, który wykona dla nas kosmetyczka są wielobarwne wzory. Różnorodne kolory, które tworzą artystyczny misz-masz to znak rozpoznawczy 2020 roku. Połączenie różnych kolorów oraz brak sztywnym ram w kontekście kształtów pozwala na stworzenie szalonej kompozycji. Są idealne dla osób, które chcą spędzić Sylwestra na wesoło. Dzięki tej możliwości możemy nieść radość swoim dłoniom.

Więcej ciekawych inspiracji znajdziesz na https://www.moment.pl/l/paznokcie-2021-poznaj-najgoretsze-trendy/