Jak odmłodzić skórę? – Laser frakcyjny

saywowclinic.pl - sayww (4).jpg

Zabiegi odmładzające mogą różnić się pod wieloma względami, w tym przede wszystkim siłą i rodzajem ingerencji, skutecznością oraz tym, jak długo po zabiegu będą utrzymywać się widoczne efekty. Niektóre propozycje gabinetów medycyny estetycznej są bardzo interesujące i spełniają wszystkie najbardziej istotne kryteria.

Laser frakcyjny w zabiegach odmładzających

To właśnie na twarzy zaczynają być najwcześniej widoczne pierwsze oznaki starzenia – skóra staje się mniej jędrna i elastyczna, przybywa widocznych zmarszczek. Odpowiada za to między innymi brak kolagenu w komórkach, którego produkcja w wiekiem zaczyna po prostu się zmniejszać. Laser frakcyjny w Katowicach to urządzenie, które emituje energię świetlną, w wyniku czego pobudza się komórki do intensywnej pracy, w tym przede wszystkim produkcji kolagenu. Gdy komórki otrzymają taki witalny zastrzyk, to zaczynają się regenerować, a to przynosi efekt odmłodzenia skóry.

Jakich efektów można się spodziewać?

Laser frakcyjny w Katowicach daje widoczne i długotrwałe efekty w postaci odmłodzonej skóry. Przede wszystkim staje się ona jędrniejsza, bardziej elastyczna, jaśniejsza, a kontur twarzy lepiej zarysowany. Ponadto skóra staje się lepiej nawilżona, znikają przebarwienia, pory, a nawet pęknięte naczynka. Zdecydowanie również zmniejsza się widoczność zmarszczek, a niektóre z nich wygładzają się całkowicie – wszystko to oczywiście zależy o indywidualnych czynników. Niemniej każdy może liczyć na widoczne efekty, które długo się utrzymują.

Profesjonalni specjaliści i nowoczesne urządzenia

W profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej można liczyć na indywidualne podejście do każdego pacjenta i wnikliwe konsultacje, które rozwieją wszelkie wątpliwości. Wszystkie zabiegi odbywają się z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i przeprowadzane są przez osoby, które są doświadczonymi i posiadającymi odpowiednie kwalifikacje specjalistami. Laser frakcyjny w Katowicach jest więc całkowicie bezpiecznym i skutecznym zabiegiem odmładzającym.